Зміст

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Дітям

Мотивація або як вивчити німецьку мову

Всі ми хочемо досягти досконалості в мовах, в першу чергу в німецькій. У наш час володіння іноземними мовами – вкрай важливе вміння, і з цим важко сперечатися. Знання мов допомагає зміцнювати дружбу і взаєморозуміння між людьми. Загальна кількість мов і діалектів у світі наближається до п’яти тисяч. Вільне володіння іноземними мовами (і не одної, бажано) дозволяє більш широко використовувати безмежні можливості.

Багато людей задаються питаннями: «для чого мені знати ще одну мову, якщо я знаю німецьку? Навіщо мені ще вивчати англійську мову?» Друге важливе питання – як швидко вивчити німецьку мову?

Німецька мова – одна з офіційних мов уряду ЄС при проведенні самітів і переговорів. Для більшості міжнародних проектів, як засіб вербальної і документальної комунікації використовується німецька мова. Тому кожен підприємець, що бачить себе в міжнародному бізнесі, просто зобов’язаний швидко вивчити німецьку мову (як відомо, «час – гроші»).

Німецька мова – це мова найбільших філософів світу. Іммануїл Кант, Фрідріх Ніцше, Артур Шопенгауер, Мартін Хайдеггер і багато інших мислителів були носіями німецької культури та мови. Дивовижна романтична поезія і лицарські романи також були створені за допомогою цієї мови. Тому, якщо швидко вивчити німецьку мову, праці зазначених попередників можна читати в оригіналі.

Німецька мова багатогранна і самобутня, як і вся німецька культура. Вона прекрасно передає і підкреслює особливості, душу, як Німеччини, так і німецької нації. Культура і творіння німецькомовного суспільства залишили свій слід в музиці, кіно, театрі, архітектурі. Великий внесок у розвиток мистецтва, живопису, кінематографі, інших видах людської творчої діяльності – все разом спонукає швидко вивчити німецьку мову.

Багато хто задається питанням: чи важка німецька мова для пізнання і розуміння? На це питання немає певної, однозначної відповіді, все залежить від безлічі факторів. Діти, які прожили половину зі своїх шести, семи років у Німеччині скажуть, що ні. Людині зрілій швидко вивчити німецьку мову вже не так просто. І різниця тут лежить в тому, як діти вивчають мову і як дорослі. Діти осягають мову в процесі спілкування, на рівні сприйняття. Вони навіть не замислюються над тим, розмовляючи з однолітками, переглядаючи мультфільми, граючи і, таким чином, вивчаючи мову. Дорослі ж сприймають все по- іншому. Вони шукають курси німецької мови для початківців, переглядають і прослуховують відео/аудіоматеріали з вивчення німецької мови.
Не втрачайте можливості, яка вам надається у школі: вивчайте німецьку мову!

Немає коментарів:

Дописати коментар