Зміст

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Колегам

«Життя - це не пошук себе. Життя – це створення себе» Бернард Шоу.
Працюючи у школі, нам - вчителям необхідно удосконалювати свій фаховий рівень, не зупинятися на досягнутому, щоб недопустити зниження зацікавленості предметом у дітей. Лише за таких умов, коли дитина бажає вивчати німецьку мову, а вчитель може в повній мірі задовольнити це бажання - можливо досягти головного завдання вчителя іноземної мови - навчатися висловлювати свої думки засобами цієї мови.
Шановні колеги! До вашої уваги пропоную матеріали, які допоможуть вам у викладанні німецької мови.
1. http://www.jungschar.com/index.htm Сайт для вчителів, викладаючих німецьку на початковому етапі навчання: загадки, історії, музика та багато іншого.
2. http://www.goethe.de Інститут ім. Гете всебічно підтримує вчителів немецької мови, пропонуючи їм різноманітний дидактичний матеріал для уроків, позакласних заходів, а також підвишення рівня їх самоосвіти.
3. http://ingeb.org/kinderli.html На цьому сайті викладені дитячі німецькі песні на різні теми, з нотами та мелодіями.
4. http://www.uchiyaziki.ru/index.php/german Сайт пропонує Вам підручники німецької мови, самовчителі німецької мови, аудіо- ,відеокурси, довідники з німецької мови та інше.
5. http://germanlang.web-3.ru/useful/portals Для всіх, хто вивчає німецьку мову. Всі необхідні корисні та цікаві матеріали, посилання на сайти, присвячені даній тематиці, добірка книг на німецькій мові, статей по темі, довідників, навчальних посібників.
6. http://www.kinderreimeseite.de/index.php На сторінці зібрані чудові німецькі дитячи римівки, пісні та вірші.
7. http://www.forwunderkind.narod.ru Німецька мова для вундеркіндів. На сайті ви знайдете все для вивчення та викладання німецької мови: аудів - та відеоуроки, презентації, мультфільми, казки та пісні.
8. http://www.kinderbrockhaus.de Тут можна знайти німецькі жартівливі питання, загадки, експерименти та багато цікавої інформації.

Немає коментарів:

Дописати коментар